Незалежна креативна агенція
Ru
Eng
\
#VowToMyself. BetterMe
Всесвітня рекламна кампанія
BetterMe — це провідний розробник мобільних додатків у сфері здоров'я та фітнесу з великою міжнародною аудиторією: понад 95 мільйонів користувачів зі 190 країн світу.


BetterMe звернулись до нас з амбітною метою — створити кампанію, яка відображатиме філософію «Creating happiness within» і надихатиме людей по всьому світу з любов'ю ставитися до свого тіла і цінувати його у будь-якій формі та за будь-якої ваги.


ЛЮБИТИ СЕБЕ
В ГОРІ ТА В РАДОСТІ


Довгий шлях до кращої версії себе здатен пройти лише той, хто навчився любити і підтримувати себе за будь-яких обставин.

Та чи багато з нас можуть пообіцяти бути вірними та відданими партнерами для самих себе? Приймати себе з усіма вадами і недоліками та щиро радіти навіть найменшим своїм перемогам?


Але от іншій людині ми охоче даємо обітницю любити «поки смерть нас не розлучить». Такі наші традиції. Звучить трохи несправедливо… Чому б не дати таку саму обіцянку собі? Що як кожен стане тією самою ідеальною парою для себе?
Бренд-фільм BetterMe покликаний надихати людей зі всього світу любити себе завжди, в горі і в радості, в insta-ready days и ready-to-die days. Це історія дівчини, яка після довгого шляху сумнівів і численних спроб бути, як усі, нарешті дає обітницю бути вірною собі і любити себе. Завжди.
#VowToMyself
Відеоманіфест — це початок всесвітньої кампанії #VowToMyself. Паралельно з релізом фільму BetterMe запускає челендж у TikTok та маску в Instagram з мотивуючими обіцянками собі та своєму тілу.
ЗРОБИЛИ:
BetterMe
CEO — Вікторія Репа
Global Communication Manager — Наталія Литвин

DRAMA QUEEN
Creative Director & Copywriter — Аня Гончарова
Service Director — Анастасія Гаврилюк
PR — Марта Кирилюк
Copywriter — Анастасія Шерепітко

Production - tvlab
Director - Бен Бренд
DOP - Лєна Чеховська
Actress - Аня Кудрявцева
Executive producer - Саша Хмиров
Producer - Яна Тераніс
1st AD - Тоня Борисюк

Head of postproduction - Макс Задорожний
Post production producer - Анастасія Фещук
Edit - Антон Міроненков
Music - Cepasa
Postproduction - tvlab
© Drama Queen, 2020.
Реклама невероятная, как мой выходной. (с) Сизиф